AracKirala maltepe otomobil kiralama  
Operasyonel Kiralık Araç Kaskosu
 • 12 ay ve daha uzun süreli kiralamalarda Operasyonel Kiralık Araç Kaskosu kullanılır.
 • Operasyonel kiralık araç poliçesi kiralayan yada kiracı adına düzenlenebilmektedir.
 • Kiracı adına düzenlenen poliçelerde ruhsat sahibi bilgileride yer almaktadır.
 • Devam
 • kiralik rent a car tuzla
 • kartal kiralama arac - sabiha gokcen oto kiralama - sabiha gokcen havalimanı arac kiralama fiyatları

Renault Fluence 1.5 dCi

sabiha gokcen havalimani arac kiralama fiyatlari sabiha-gokcen-havalimani-arac-kiralama-fiyatlari Renault sabiha gokcen havalimani arac kiralama fiyatlari en iyi araba kiralama sirketleri sultanbeyli sabiha gokcen arac kiralama
36 Ay Sözleşme
1,900 TL
24 Ay Sözleşme2,300 TL
12 Ay Sözleşme2,600 TL

Renault Symbol 1.5 DCi

rent a car pendik rent-a-car-pendik Renault rent a car pendik rent a car kiralama tuzla rent a car arac kiralama fiyatlari kartal
36 Ay Sözleşme
1,500 TL
24 Ay Sözleşme1,750 TL
12 Ay Sözleşme2,000 TL
 
Kiralık aracınızın bakımları tammı
gunluk kiralik oto pendik Periodik bakım defterini kontrol edin. Mekanik arızalar kasko kapsamına girmez. Aracın bir önceki müşteri tarafından veya kilometresinden dolayı mekanik arızalar çıkabilir Kiramalama firması bu bedelleri sizlerden talep etmek isteyebilir. Firdan bakım kartını isteyip kontrollerinizi yapın Aracın gösterge panosunda araç çalışırken dahili bir ışık yanmaması gerekir. Gördüğünüz arıza ısığı varsa hemen kiralama firmasıyla paylaşın (yağ lambaları,ünlem işaretleri,fren lambaları,far ampul lambaları,airbag,abs,asr v.b) lambalar size sonrasında sorun yaratabilir. Devam


rent e car tuzla

RentaCar ile Operasyonel Kiralık Araç Kaskosu
 • gunluk-kiralik-oto-pendik
 • Rent a car ile operasyonel kiralama arasında var olan risk farkı sigorta primlerinin hesabında kullanılan risk çarpanlarınıda değiştirmektedir.
 • Rent a car araca operasyonel kiralık araç kaskosunun yaptırılması ve aracın kasko hasarlarına uğraması durumunda sigortacının hasar ödeme yükümlülüğü ortadan kalkar.
 • Bunun gibi sigortacının hasar ödeme yükümlülüğü kalktığı durumlarda diğer kiralama firmaları zararı kiracıdan rücü etmeye çalışmaktadır.
 • Bu şekilde problemlerle karşılaşmamak için araç kiralağınız firmayı çok iyi seçin ve kiralama türüne göre kaskonuzu kontrol edin.
 • AracKirala Maltepe Otomobil Kiralama hizmetindeki araçlarımızdan 24 ay sözleşmeyle günlüğü 77 TL ye Peugeot 301 Kiralayın. Maltepe, İstanbulun Anadolu yakasında Marmara Denizine kıyısı olan bir ilçedir. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur. Ayrıca kartalotokiralama.com sitesi üzerinden Maltepe ve çevre ilçelerinde uygun fiyatlarla, AracKirala Maltepe Otomobil Kiralama adı altında kaliteli araç filosuyla kolay ve hızlı araç kiralama hizmeti vermektedir. Bu hizmetlere rent a car kiralama tuzla, rent a car arac kiralama fiyatlari kartal ve gunluk kiralik oto pendik referans kodlarıylada ulaşabilirsiniz. Maltepe bölgesinde kiralık araca ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçerek yada kartalotokiralama.com sitesini inceleyerek istediğiniz araca AracKirala Maltepe Otomobil Kiralama başlığı altında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
Kiraladığım aracı iptal edebilirmiyim
 • rent-a-car-pendik
 • Rezervasyon iptallerini 12 saat öncesinden telefon ile arayarak yapabilirsiniz
 • Kredi kartınıza provizyon uygulandıysa 3 (üç) iş gününde iade edilir
 • Rezervasyon saatine 5 saatten daha az kala yapılan iptallerde iptal ücreti ödemek durumunda kalabilirsiniz.
 • AracKirala Maltepe Otomobil Kiralama hizmetindeki araçlarımızdan 24 ay sözleşmeyle günlüğü 77 TL ye Peugeot 301 Kiralayın. Maltepe, İstanbulun Anadolu yakasında Marmara Denizine kıyısı olan bir ilçedir. Kadıköy, Kartal, Sancaktepe ve Ataşehir ilçeleriyle komşudur. Ayrıca kartalotokiralama.com sitesi üzerinden Maltepe ve çevre ilçelerinde uygun fiyatlarla, AracKirala Maltepe Otomobil Kiralama adı altında kaliteli araç filosuyla kolay ve hızlı araç kiralama hizmeti vermektedir. Bu hizmetlere rent a car kiralama tuzla, rent a car arac kiralama fiyatlari kartal ve gunluk kiralik oto pendik referans kodlarıylada ulaşabilirsiniz. Maltepe bölgesinde kiralık araca ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçerek yada kartalotokiralama.com sitesini inceleyerek istediğiniz araca AracKirala Maltepe Otomobil Kiralama başlığı altında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.,oto kiralama sirketleri maltepe

Rent A Car Araba Kiralama Pendik

Rent A Car Araba Kiralama Pendik hizmetindeki araçlarımızdan 12 ay sözleşmeyle aylık 2,600 TL ye Renault Fluence 1.5 dCi Kiralayın. Pendik, İstanbulun Anadolu yakasındadır. Pendik ilçesi İstanbulun Tuzla, Şile, Çekmeköy, Sancaktepe, Sultanbeyli ve Kartal ilçeleriyle Kocaelinin Gebze ilçesine komşu ve Marmara Denizine kıyısı olan ilçesidir. Ayrıca kartalotokiralama.com sitesi üzerinden Pendik ve çevre ilçelerinde uygun fiyatlarla, Rent A Car Araba Kiralama Pendik adı altında kaliteli araç filosuyla kolay ve hızlı araç kiralama hizmeti vermektedir. Bu hizmetlere gunluk kiralik oto pendik, kiralık otomatik araba ve rent a car maltepe referans kodlarıylada ulaşabilirsiniz. Pendik bölgesinde kiralık araca ihtiyacınız olması durumunda bizimle iletişime geçerek yada kartalotokiralama.com sitesini inceleyerek istediğiniz araca Rent A Car Araba Kiralama Pendik başlığı altında hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Renault Clio HB 1.5 DCi günlük 60 TL den başlayan fiyatlar

Findeen.com